Klop-klop! Kto je tam? Paluan! Spolu s našim partnerom by RADO otvárame nové interiérové štúdio v Žiline a radi by sme vás pozvali na Deň otvorených dverí, ktorý bude plný inšpirácie, zábavy, skvelého jedla, príjemnej hudby a najmä rodinnej atmosféry.

Aký bude program?

Dali sme si záležať, aby sme pre vás pripravili bohatý program a ukázali tak, že to myslíme so Žilinou vážne. Úprimne, zapotili sme sa poriadne… Veríme, že si tento deň užijete rovnako ako my! Vidíme sa 29.6 (13:00-19:00) na Solinkách (Žilina, Prielohy 1/A)

Aktivity pre detiZDARMA

– detské animátorky počas celého dňa,
– detský kútik plný zábavy,
– tvorivé dielničky, kde si deti môžu vlastnoručne vyrobiť krásne drevené doplnky.

Súťaže o hodnotné ceny

Počas akcie na vás budú čakať súťaže, v ktorých môžete vyhrať naozaj hodnotné ceny. Napríklad aj značkový vysávač Miele v hodnote až 730€!

Inšpirácia pre váš domovZDARMA

Naši odborníci tu budú pre vás s bezplatnou konzultáciou. Radi vám poradia s dispozíciou priestoru, zariaďovaním a poskytnú tipy, ako sa vyhnúť bežným chybám. Neváhajte sa na nich obrátiť – sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť domov vašich snov.

Hudobný program

Pianista, ktorý svojou hudbou dotvorí pohodovú atmosféru.

Chutné občerstvenieZDARMA

Príďte si pochutnať na lahodných jednohubkách, ktoré sú súčasťou každej dobrej návštevy. V sobotu sa o občerstvenie postará obľúbený Bon Appetit. 

29. júna na Solinkách máme pre vás v našom novootvorenom štúdiu prichystaný bohatý program, súťaže a malé prekvapenie. Určite nás príďte navštíviť od 13:00 do 19:00.

Kto vlastne sme?

Sme Paluan – interiérové štúdio, ktoré hľadá cesty, ako priniesť krásne bývanie, interiér či kuchyňu pre každého. Otvorili sme nové štúdio v Žiline. Príďte nás navštíviť 29. júna na Solinky.

Príďte k nám
na návštevu

Otvorili sme pre Vás nový showroom, kde si môžeme posedieť na pohodlných sedačkách a v pokojnej atmosfére domova spoločne vytvoríme nábytok, ktorý Vám bude robiť radosť.

PO – PIA   9:00 - 11:30   12:00 - 17:00
SO – NE    zatvorené

Prielohy 1/A, Žilina – Solinky

zilina@paluan.sk

0948 092 191